Друге засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Міловській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області

Дата: 19.01.2024 09:46

Фото без описуФото без опису

18 січня 2024 року відбулося друге засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Міловській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області.

На порядку денному, обговорено план роботи Ради на 2024 рік, узгоджено організаційні питання, розглянуто нагальні проблемні питання та звернення громадян і військовослужбовців Міловської громади, а також питання співпраці з БФ «Право на захист» щодо залучення  громадян Міловської громади до опитування стосовно виявлення потреб та актуальних проблем захисту та підтримки дітей, які фізично постраждали внаслідок воєнних дій в Україні.

Під час засідання заслухані і взяті до уваги пропозиції членів Ради щодо подальшої роботи.

Рада з питань ВПО – це інструмент діалогу та взаємодії українців, які через війну змушені були покинути свій дім, із владою. Рада шукатиме системні розв’язання проблем ВПО, пропонуватиме їх місцевій владі, братиме участь у розробці спільних рішень.