В «лнр» спостерігачами на виборах будуть довірені особи путіна; виплати на дітей там надаватимуть тільки при наявності паспорту рф; до Макіївки, Греківки та Новолюбівки доправили продукти харчування та посуд

Дата: 19.01.2024 09:20

«Безпекова складова вчора дозволила виїхати до звільнених сіл та привезти очікувану місцевими жителями допомогу. Роздали усім мешканцям Красноріченської громади тижневий запас хліба. Продукти харчування і набори посуду отримали луганчани в Греківці, Макіївці та Новолюбівці. Вчергове запропонували людям допомогти евакуюватися до безпечних регіонів», - поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Наші військові за добу відбили вісім штурмів з боку росіян у Серебрянському лісі та в районі Білогорівки. До наземних атак ворог активно залучав авіацію.

По Кармазинівці, Невському та Білогорівці противник поцілив з мінометів та артилерії.

Уведено в дію закон, згідно з яким на території так званої «лнр» виплати материнського капіталу надаватимуть лише громадянам рф. Тобто, майбутнє цієї країни на березневих виборах можна обрати без документів російського зразка, а одержати виплати на майбутнє покоління тільки з ними.

Починаючи із 2022 року окупанти роздали понад 23 тисячі відповідних сертифікатів. Водночас обміняти їх на гроші доволі непросто. За ці роки лише одна родина з «лнр» змогла спрямувати ці кошти на поліпшення житлових умов.

У якості громадських спостерігачів під час неволевиявлення, що відбудеться вже за два місяці, в «лнр» візьмуть участь довірені особи путіна.

Вони ж проводитимуть і передвиборчу агітацію по всій окупованій Луганщині, застосовуючи напрацьовану схему під час збору підписів за свого кандидата.

Луганська обласна державна адміністрація