ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:СОЦІАЛЬНА СФЕРА

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

СОЦІАЛЬНА  СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Освітній процес

Участь в Міжнародному багатожанровому двотуровому дистанційному фестивалі-конкурсу мистецтв «Christmas star 2024» у номінації «Фото та дизайн. Фото колаж». Учениця 11 класу Морозівського ліцею Міловської селищної ради отримала диплом лауреата І премії за композиція «Берегиня».

На базі гуманітарного хабу Білокуракинської селищної військової адміністрації в м. Житомирі надано психолого-педагогічну допомогу 4  дітям шкільного віку. В напрямку організації дозвілля дітей проведені заняття з англійської мови для дошкільнят. Залучено 7 дітей.

4 дітей шкільного віку отримали психолого-педагогічну допомогу в центрі ГО « Український тил» в м. Кам’янець-Подільський.

Організовано  та надано методичне керування  для проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад та мовно-літературних конкурсів учнів Морозівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Міловської селищної ради.

Працівники управління освіти, культури, молоді та спорту разом з вчителями Морозівського ліцею прийняли участь в інформаційній онлайн зустрічі з Громадською організацією ЗНОвУ щодо підготовки учнів до ЗНО.

Проведено наступні заходи в Морозівському ліцею:

1. Вебінар « Просування гендерної рівності та підвищення обізнаності щодо завдань резолюції РБ ООН 1325»;
  2. Вебінар з питань реформування дитячого харчування в закладах освіти Луганської області;
  3. Тренінг « Сексуальне насильство повʼязане з конфліктом»;
  4. Вебінар « Підручники з інтегрованого курсу « Українська мова, українська та зарубіжна література»: програма, структура, методична підтримка»;
  5. Нарада для керівників закладів загальної середньої освіти за результатами регіонального моніторингу.

Наради/семінари. Навчання

- участь в онлайн-тренінгу на тему: «Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК)»;

- участь у районній нараді, організованій відділом освіти, охорони здоров'я, культури та спорту Старобільської РДА щодо діяльності Молодіжних рад, перейменування географічних об'єктів та плану заходів на поточний місяць;

- участь у семінарі на тему: «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини 2003 року на національному рівні: підсумки та перспективи»;

- участь у навчальному вебінарі за програмою «U-LEAD з Європою» на тему: «Антикризове управління в умовах воєнного стану»;

- участь в онлайн-семінарі від Кадроовї платформи №1 «Кадроленд» на тему: «Зміни у мобілізації та військовому обліку: коли очікувати Закон», «Суміщення: чи завжди має бути доплата», «Приймаємо на роботу правильно: три кроки від Держпраці», «Відпускні зміни для призваних працівників», «Дистанційна робота в умовах воєнного стану: як оформити», «Коли строковий трудовий договір може стати безстроковим», «Особливості надання щорічних відпусток після змін & Трудова реформа».

Консультативна робота з громадянами

Надано консультацій населенню з питань:

- консультація 13 особам з приводу матеріальної  допомоги Захисникам, які отримали поранення та грошової підтримки родинам загиблих Захисників;

- консультації з  відновлення втрачених документів - 1;

- отримання разової допомоги УБД з місцевого бюджету - 3;

- щодо одноразової грошової  допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни та сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України – 5;

- консультації жителям Міловської громади щодо їх звернень до РПЗМ – 2;

- відновлення знищених документів - 2;

- щодо призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни( осіб з інвалідністю внаслідок війни,учасників бойових дій,учасників війни) та членів їх сімей- 1 особа;

- допомога в оформленні документів для перерахунку пенсії УБД -1;

- щодо отримання статусу УБД – 1.

В рамках Меморандуму про співпрацю в гуманітарній сфері між Міловською селищною військовою адміністрацією та Марківською селищною військовою адміністрацією, з метою консолідації зусиль сторін у гуманітарній сфері для допомоги населенню громад Луганської області, на базі гуманітарного хабу, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта, 14, начальником служби у справах дітей протягом тижня надавалися консультації громадянам з питань соціального захисту дітей, усиновлення та сімейних форм виховання. Надано 3 консультації з зазначених питань.

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook