10 РОКІВ-СПРОТИВ ТРИВАЄ: НАПЕРЕДОДНІ ДЕОКУПАЦЇ

Дата: 26.02.2024 11:00

Громадяни, які не вчиняли правопорушень під час окупації, не мають відчути жодної несправедливості чи дискримінації після відновлення української влади в Криму.

Громадянам України, які проживають в окупації, слід уникати так званих “евакуацій”, які влаштовує російська армія, щоб не стати заручниками та важелем тиску на Україну.

Громадяни рф, які незаконно переїхали в Крим за час окупації, мають добровільно залишити півострів, або вони будуть змушені покинути територію після перевірки щодо причетності до вчинення міжнародних злочинів

– шляхом прийняття індивідуальних рішень та з урахуванням міжнародних стандартів.

Співпраця з окупантами призводить до руйнування економіки та створює загрозу національній безпеці України.

Співпраця з окупантами підриває свободу та демократію, створює перешкоди для майбутнього розвитку регіону.

Закликаємо жителів Криму не співпрацювати з російською армією та окупаційними адміністраціями, щоб не стати співучасниками злочинів окупа- ційного режиму рф.