Участь Управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради у круглому столі на тему: «Розвиток інституційної та кадрової спроможності суб’єктів міжвідомчої взаємодії з питань запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовле

Дата: 27.02.2024 15:30

Фото без описуФото без опису

27.02.2024 року працівники  управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради взяли участь у круглому столі на тему: «Розвиток інституційної та кадрової спроможності суб’єктів міжвідомчої взаємодії з питань запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству»,  який проводився Національним агентством України з питань державної служби спільно з Вищою школою публічного управління, Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики та Національною соціальною сервісною службою України за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) проводиться круглий стіл «Розвиток інституційної та кадрової спроможності суб’єктів міжвідомчої взаємодії з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому насильству».

Обговорили сучасний стан реалізації Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі до 2025 року, зокрема в частині розвитку інституційної та кадрової спроможності відповідних державних органів, залучених до її реалізації;

Представили результати національного опитування органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо визначення їх навчальних потреб з питань протидії та попередження гендерно зумовленому насильству, зокрема домашньому насильству;

Обговорили актуальний стан функціонування національної системи навчання основних суб’єктів міжвідомчої взаємодії з питань запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, а також пропозиції щодо її подальшої модернізації (з урахуванням завдань Уряду).