Працівники Міловської адміністрації прийняли участь в інтенсиві з відкритих даних

Дата: 29.02.2024 11:57

Фото без описуФото без опису

27 та 28 лютого, працівники Міловської селищної військової адміністрації взяли участь в інтенсиві з відкритих даних. Захід проводився для працівників Міловської та Новоайдарської селищних військових адміністрацій, Гайсинської міської ради, Дмитрівської, Аджамської  селищних рад.

• Захід проводився  онлайн. Участь прийнято  26 учасників - представники з Кіровоградської, Вінницької та Луганської областей.

Відеозустріч велася Мариною Остренською, експертом у сфері відкритих даних USAID / UK aid проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS». На заході розкриті такі теми:

• Що таке відкриті дані та в чому їхня цінність. Де шукати відкриті дані. Вплив відкритих даних. Загальні кейси використання відкритих даних (сервіси та продукти);
  • Політика відкритих даних: нормативно-правове, організаційно-кадрове та технічне забезпечення. Як готувати дані до оприлюднення: розбір шаблонів типових документів;
  •  Як готувати дані до оприлюднення: розбір шаблонів типових документів;
  •  Методика проведення трискладового тесту. Способи знеособлення.

Інтенсив з відкритих даних спрямований на розвиток сфери відкритих даних на рівні місцевого самоврядування та підвищення кваліфікації державних службовців, щоб якомога активніше впроваджувати процеси цифрової трансформації.

Захід покликаний сприяти поглибленню знань у сфері відкритих даних та більш ефективному використанню їх у роботі.