ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ З ГРОМАДАМИ – ПІДТРИМКА ЗСУ

Дата: 18.03.2024 16:20

Фото без описуФото без опису

18 березня 2024 року очільниця Міловської громади Ірина Болткова взяла участь в онлайн заході публічний діалог з громадами «Децентралізація на зв’язку»: Підтримка громадами Збройних сил України. Які закони потрібні на вчора?»

Тема обговорення - фінансова та матеріальна підтримка органами місцевого самоврядування сектору безпеки й оборони в період дії воєнного стану.

Основні питання третього публічного діалогу «Децентралізація на зв’язку» стосувалися:

- удосконалення правових умов здійснення видатків місцевих бюджетів на заходи та роботи з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення, а також заходи з матеріальної підтримки сектору безпеки й оборони в період дії воєнного стану

- створення чітких та прозорих механізмів для долучення органів місцевого самоврядування до матеріального забезпечення Збройних сил України

- розширення переліку делегованих повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад в галузі оборонної роботи.

В заході взяли участь представники Кабінету Міністрів України, Міністерств та Держказначейства, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, представники органів місцевого самоврядування, голови територіальних громад.