ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ: ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ , ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Дата: 13.05.2024 13:32

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Мобілізаційна робота та цивільний захист

Протягом тижня проведено рекламно-агітаційну та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання громадянами України конституційного обов’язку по захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності держави. Матеріали розміщені на офіційному сайті військової адміністрації та сторінці у Фейсбук.

Розміщено інформаційні матеріали щодо умов мобілізації та рекрутингу до сил оборони в приміщені відділу "Центр надання адміністративних послуг" Міловської СВА.

Діяльність ЖКГ та робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)

За минулий тиждень до Реєстру пошкодженого та знищеного майна інформаційних повідомлень не надходило.

Начальником відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою проведено зустрічі з керівниками навчальних закладів м. Рівне щодо можливості розміщення ВПО Луганської області в гуртожитках відомчих закладів.

Головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою проведено огляд будівель і приміщень для тимчасового проживання ВПО, що розташовані в м. Дніпрі. Також проведено зустрічі з балансоутримувачами даних приміщень, з якими обговорено питання щодо розміщення ВПО, кількості вільних місць та умов поселення.

На минулому тижні до місця тимчасового проживання в м. Дніпрі по вулиці Тиверська, 4, за допомогою працівників відділу ЖКГ дві особи ВПО з Луганської області заселились до даного прихистку.

Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг»

На базі координаційного центру Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Міловської селищної військової адміністрації надано консультацій: – 2 (м. Щастя, Щастинського району, Луганської області), з них 0 - звернень на електронну пошту: cnap.msva@ukr.net; опрацьовано повідомлень (ДМС та ЕДДР) в РТГ – 49, відхилено – 4; актуалізовано даних в РТГ – 45; з них: зміна імені/документа (паспорт ID) – 44, зняття з реєстрації місця проживання/перебування – 1; надано адмін. послуг – 9, з них – 9 (витяг з РТГ).

Консультаційна робота правового поля

Надавалась методична допомога працівникам відділів військової адміністрації з правових питань та окремим структурним підрозділам.

Протягом тижня надавались консультації населенню:

пенсійних питань – 6;

призначення пенсії УБД – 2;

зарахування пільгового стажу до стажу для призначення пенсії-2;

поновлення втрачених документів – 3;

з питань надання соціальних послуг ВПО –5.