День вишиванки єднає українців.

Дата: 16.05.2024 09:16

Сьогодні, 16 травня, вся Україна відзначає День вишиванки.

Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

З метою сприяння національної єдності, збереження традицій свого народу,  управлінням освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради ініційовано проведення флешмобу «День вишиванки єднає українців».

Мешканці Міловської громади активно підтримали ініціативу та взяли участь у заході. Незважаючи на те, що сьогодні доля розкидала всіх по різним куточках країни, вишиванка знову об’єднала всіх українців у велику дружню родину.

Цього дня ми демонструємо згуртованість України та хочемо засвідчити, що ні на мить не забуваємо, а й надійно оберігаємо свої традиції.

З Днем вишиванки!

Відео за посиланням :  https://drive.google.com/file/d/1EDb8Z3ZSE8vQ2OWy9Asqjg6w8rW4LIZm/view?usp=sharing