Увага! Для внутрішньо переміщених осіб Міловської громади які мешкають у м. Києві та Київській області.

Дата: 25.05.2024 10:12

Відкрито опитування для внутрішньо переміщених осіб щодо визначення потреби у гуманітарній допомозі від Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, Агентства ООН з питань міграції, а саме: посуд, гігієна, "теплі набори".

Внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані та отримують допомогу у Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області (Міловська громада) за адресою: м. Київ, вулиця Рене Декарта, 14, просимо заповнити нижченаведений опитувальник.

Опитувальник доступний за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSentORO8MD4oatgGMwzKGw1GinXQEYQvkFDPuIuhiCoHLZ95w/viewform

В рядку «У якому координаційному центрі (ХАБі) від Луганської ОДА ви зареєстровані?» зазначте «у Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області за адресою: м. Київ, вулиця Рене Декарта, 14».

Просимо мешканців громади максимально розповсюдити дане опитування.