ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ: ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ , ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Дата: 03.06.2024 14:01

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Мобілізаційна робота та цивільний захист

Протягом тижня проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення (військовозобов’язаних) щодо виконання громадянами України конституційного обов’язку про захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності держави, що спрямовує на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

Діяльність ЖКГ та робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)

На минулому тижні в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна було опрацьоване 1 нове інформаційне повідомлення.

30 травня 2024 року в онлайн форматі відбулося засідання Секції Асоціації міст України з розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад. На засіданні пройшли обговорення та напрацювання проєктів, механізмів і рішень щодо забезпечення житлом тимчасово переміщених осіб. Одним із найважливіших питань, що підіймалось - це компенсація для всіх власників житла на тимчасово окупованих територіях або в зонах ведення активних бойових дій, без поділу на знищене або пошкоджене житло (законопроєкт No11161).

Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг»

На базі координаційного центру Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Міловської селищної військової адміністрації надано консультацій: – 9, з них 0 - звернення на  електрону пошту: cnap.msva@ukr.net; опрацьовано повідомлень (ДМС та ЕДДР) в РТГ – 14, відхиллено – 1 (відсутність інформації щодо актуалізації даних суб’єкта звернення); актуалізовано даних в РТГ – 16; з них: зміна імені/документа (паспорт ID) – 8, зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання – 1, інше – 7; надано адмін.послуг – 4, з них – 4 (витяг з РТГ).

Робота на порталі «Дія» щодо актуалізації даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів: надано консультацій: – 3, надано адмін.послуг – 4, з них – 4 (витяг з ЄДРПВР).

Консультаційна робота правового поля

Надавалась методична допомога працівникам відділів військової адміністрації з правових питань та окремим структурним підрозділам.

Протягом тижня надавались консультації населенню:

пенсійного забезпечення – 4;

надання соціальних послуг ВПО –10;

оформлення відстрочки від мобілізації – 4;

оновлення даних військовозобов’язаними – 5.

Продовжується звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які працюють в Міловській СВА з обліковими даними документів районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.