Умови призначення та порядок надання громадянам житлової субсидії визначаються постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 No 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,

Дата: 05.06.2024 11:00

Порядок надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу визначається постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 No 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі».

Розмір субсидії і додаткової підтримки розраховується індивідуально і залежить від доходів родини.

Громадянам, які бажають отримати субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу або пільги у поточному році, необхідно звернутися до Пенсійного фонду України:

• через портал "Дія";
  • через мобільний додаток або вебпортал електронних послуг Пенсійного

фонду;

• через сервісний центру Пенсійного фонду незалежно від місця

проживання;

• через ЦНАП за місцем фактичного проживання.