Оголошено конкурс на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Дата: 06.06.2024 16:22

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п'яти осіб.

Приймання робіт на здобуття Премії триватиме до 10 серпня 2024 року.

Деталі конкурсу на сайті Держкомтелерадіо за посиланням https://comin.gov.ua/.../derzhkomteleradio-rozpochav...