Практичні зайняття з розвитку мовлення та психологічні прийоми для подолання стресу для представників Міловської та Марківської громад

Дата: 17.06.2024 13:00

14 червня 2024 року, на базі Координаційного центру Марківської СВА, який знаходиться у м.Києві, фахівцями комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської МВА проведено практичні зайняття з представниками Міловської та Марківської громад.

Діти та дорослі в ігровій формі вчилися психологічним прийомам для подолання стресу, вправам розвитку мовлення у спілкуванні з сучасними дітьми засобами сучасних арт-терапевтичних технологій.

Батьки оволоділи практичними навичками, використовуючи цікаві творчі вправи, які й надалі можна використовувати у повсякденному житті та захопливо проводити час зі своїми дітьми