ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ: СОЦІАЛЬНА СФЕРА

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

СОЦІАЛЬНА  СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Соціальна сфера

Спільними зусиллями зібрано та доставлено гуманітарну допомогу родині важкопораненого військового ВПО з Луганської області, яка тимчасово проживає в Рівненській області.

На виконання комплексної програми підтримки та соціального захисту мешканців Міловської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, за кошти місцевого бюджету, з 15 по 28 червня 2024 року дев’ятеро  дітей Міловської громади направлено на відпочинок до Закарпатського обласного дитячого санаторію «Малятко».

Голова Молодіжної ради при Міловській СВА взяла участь у зустрічі з керівництвом Міністерства молоді та спорту України, яка проведена з метою визначення проблемних питань та викликів, з якими зіштовхуються представники Молодіжних рад в Україні, а також визначення потреб та очікувань.

Освітній процес

Керівник, працівники управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради разом з вчителями Морозівського ліцею протягом тижня взяли участь у заходах:

- працівники сектору освіти управління освіти, культури, молоді та спорту взяли участь у Всеукраїнському форумі «Дні освітнього лідерства»;

- голова Молодіжної ради при Міловській СВА взяла участь у складі команди Progressive School  у навчальному буткемпі «Що таке адвокація і чому від тебе залежить все?» в рамках інноваційної програми для молоді UPSHIFT у м. Хмельницькому;

- начальник управління освіти, культури, молоді та спорту взяла участь в організації вистави «Країна добрих справ» для дітей ВПО, які проживають у Лубенському районі Полтавської області. Вистава проведена у м.Хоролі Полтавська область. До заходу залучено 52 дитина-ВПО, з Луганської області -8;

- голова Молодіжної ради при Міловській СВА взяла участь у складі команди Progressive School  у міні-тренінгу «Базові механізми антикору» в рамках інноваційної програми для молоді UPSHIFT у м. Хмельницькому;

- головний спеціаліст сектору культури та туризму взяла участь у круглому столі «Презентація досліджень щодо гендерного аналізу, ідентифікації викликів, що стоять перед суб’єктами системи реагування на насильство за ознакою статі у Луганській області», який проходив у м. Дніпро;

В Морозівському ліцею Міловської селищної ради відбулося урочисте закриття табірної зміни літнього мовного пришкільного табору «English camp». До відпочинку у таборі було залучено 25 дітей Міловської громади.

Наради/семінари. Навчання

- участь у онлайн-навчанні Мінцифри «Актуалізація даних у Реєстрі територіальної громади»;

- участь в онлайн-навчанні «Повернення додому: перші кроки (економічна безпека)»;

- участь  у Круглому столі «Презентація досліджень щодо гендерного аналізу, ідентифікації викликів, що стоять перед суб’єктами системи реагування на насильство за ознакою статі у Луганській області» ,який проводила ГО "Платформа розвитку «СМР».

Консультативна робота з громадянами

Надано консультацій населенню з питань:

консультація 2 особам щодо допомоги пораненим Захисникам та Захисницям України, які беруть безпосередню участь у бойових діях, пов'язаних з повномасштабною військовою агресією Російської Федерації проти України;

консультація  5 особам з приводу оздоровлення дітей влітку в «Закарпатському обласному дитячому санаторії «Малятко».

На базі Марківського гуманітарного хабу, розташованого у м. Києві начальником служби у справах дітей проводився прийом та консультації громадянам ВПО з Луганської області. Надано 3 консультації з питань соціального захисту дітей, усиновлення, сімейних форм виховання.

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook