ПАМ’ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Дата: 24.06.2024 09:00

Назавжди 22

Річниця загибелі солдата 53 окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха Назаренко Сергія Сергійовича.

Сергій народився 19 листопада 2000 року у с. Благодатне Луганської області. Закінчив Микільську ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

18 річний солдат Сергій проходив військову службу за контрактом в 53 окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха.

З перших днів широкомасштабного вторгнення рф на територію України разом з побратимами боронив рідну землю .

24 червня 2023 року під час виконання чергового завдання зазнав поранень несумісних із життям. Це сталося поблизу Новоукраїнки , що на Донеччині.

Своє молоде життя Сергій присвятив захисту рідної землі. Сміливий, відважний, розумний, цілеспрямований, - на жаль у цій війні ми втрачаємо найкращих.

Поховали українського захисника з усіма військовими почестями на Алеї Героїв поруч з Полтавою.

Вічна пам'ять та шана Герою!