Свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та зміну імені в Дії: долучайтеся до бета-тесту

Дата: 25.06.2024 10:30

Нові цифрові документи скоро в Дії! Ставайте бета-тестером і підтягуйте просто у свій смартфон свідоцтва про народження, одруження, розлучення та зміну імені.

Свідоцтва про шлюб / розлучення, зміну імені знадобляться, коли влаштовуєтесь на роботу, підтверджуєте зміну прізвища або оформлюєте пільги. Про народження дитини — при влаштуванні в садочок чи школу, оформленні закордонного паспорта або пільг.

Раніше, щоб додати свідоцтво про народження в Дії, потрібно було вручну вводити серію й номер документа. Найближчим часом документ дитини підтягуватиметься автоматично за РНОКПП батьків.

Тестуйте першими оновлений сервіс, якщо ви:

• громадяни України віком 14+;
  • маєте верифікований податковий номер.

Крім того, оновлені документи також будуть доступні для батьків дорослих дітей, старших за 18 років. А ще — для батьків-усиновлювачів та батьків, які змінили прізвище. Наприклад, якщо мама змінила прізвище після отримання свідоцтва.

Зверніть увагу, свідоцтва про народження дитини, шлюб, розлучення та зміну імені підтягуються автоматично, якщо про них є інформація в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.

Долучайтеся до бета-тесту за посиланням https://t.me/diia_beta_bot?start=home та першими перевіряйте, як працюють оновлені документи. Менше часу з паперовою рутиною — більше часу з рідними.

Послуга реалізовується Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.