Участь очільниці Міловської громади Ірини Болткової в інформаційному заході на тему "Можливості міжрегіонального співробітництва"

Дата: 01.07.2024 13:30

Фото без описуФото без опису

27 червня очільниця Міловської громади Ірина Болткова взяла участь в інформаційному заході на тему "Можливості міжрегіонального співробітництва", який відбувся в онлайн форматі в рамках діяльності  Комісії «Добре врядування» при Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України за сприяння й підтримки Програми ЄС "Interreg Europe". Європейські партнери представили довідково-методичні матеріали та покроковий алгоритм дій для українських регіонів щодо доступу до співпраці з фондами ЄС.

Фото без описуНагадаємо, що у грудні минулого року Європейська Комісія схвалила приєднання України до програми міжрегіонального співробітництва Interreg Europe. Її основною метою є покращення політик та практик у сфері місцевого самоврядування.