Техніки самодопомоги від програми «Ти як?» з’явилися у застосунку «Повітряна тривога»

Дата: 04.07.2024 13:01

Користувачі застосунку отримуватимуть не лише push-повідомлення про відбій повітряної тривоги, а й зможуть ознайомитися із порадами щодо психологічної допомоги від Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Вона ініційована Першою леді Оленою Зеленською.

Техніки самодопомоги включають набір спеціальних порад і вправ, які допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги чи інших стресових ситуацій.

Посилання на такі поради надходитиме з питанням «Ти як?». Натиснувши на повідомлення, користувачі потраплятимуть у підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів.

Там зібрані техніки допомоги собі й дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів.

Крім того, є методичка з порадами, як підтримати людей із досвідом війни.

Сервіс інтегровано у застосунок за експертної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України.

Оновлення поступово ставатиме доступним для всіх користувачів застосунку на Android та iOS.