Для внутрішньо переміщених осіб у Рівному організували перегляд театральної вистави

Дата: 05.07.2024 15:30

4 липня 2024 року Міловською селищною військовою адміністрацією спільно із Чмирівською сільською військовою адміністрацією для внутрішньо переміщених осіб Луганської області організовано перегляд поетичної драми  «Маруся Чурай» за однойменним твором Ліни Костенко.

В рамках укладеного Меморандуму між Міловською, Чмирівською військовими адміністраціями та комунальним закладом «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» Рівненської обласної ради, мешканці Луганської  мали змогу відвідати виставу безкоштовно.

Фото без описуДякуємо директору закладу Володимиру Петріву за можливість насолодитися чудовою грою акторів  та разом з Ліною Костенко подивитися на життя легендарної піснярки, її одвічні болі. Біль, що сконцентрувалася у поезію, страждання, що стали піснею.

Фото без описуТеатр не просто гортає сторінки минулого України, але й змушує глядача через призму сьогодення по-новому подивитися на події минулого.