Участь голови Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації у буткемпі в рамках проєкту Progressive School

Дата: 08.07.2024 12:00

В рамках міні- проєкту Progressive School,  04 липня 2024 року, Новикова Ангеліна, голова Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації,  взяла участь  у буткемпі на тему: «Планування, закупівлі і впровадження".

Учасники тренінгу отримали цінні знання та навички, які допоможуть їм стати справжніми змінниками! Progressive School- це  місце для навчання, мотивації до саморозвитку та розуміння свого впливу на суспільство.

"Головна афірмація Progressive School- у нас все вийде!  Молодь м. Хмельницького та Міловської громади разом. Попереду у нас змінотворчий шлях, який додає впевненості, віри в свої сили та добро!", - сказала Ангеліна Новикова.