МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Луганська область, Старобільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія»

Дата: 07.02.2025 13:00
Кількість переглядів: 158

Фото без опису

У кожного серед друзів та рідних є ветерани та ветеранки. У багатьох – знайомі, які пережили полон. На чиїсь сім’ї тільки чекає щастя звільнення, і тут особливо важливо пам’ятати: неволя змінює людей. Спілкуватися з гідністю, правильно проявити емпатію, уникати болючих помилок – усьому цьому треба вчитися.

Після повернення зі служби в цивільному житті захисники й захисниці стикаються з різними викликами. Для полегшення їхньої реадаптації важливо забезпечувати всі необхідні для цього умови. Важливим компонентом тут є повага, одним зі способів виявлення якої є навички коректної комунікації. Кількість людей, у яких за плечима бойовий досвід, зростає щодня. Ми зустрічаємо їх у магазинах, транспорті, лікарнях, на роботі або просто живемо по сусідству. Люди з бойовим досвідом також серед наших друзів та рідних.

Отримати пояснення щодо кожного з варіантів можна в інтерактивному симуляторі (https://osvita.diia.gov.ua/.../people-with-war-experience...) до освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» на Дія.Освіта. Змодельована на підставі типових життєвих випадків ситуація – саме з нього. І вірна відповідь тільки одна, адже інші дії можуть стати тригерами та спричинити флешбеки.

Перегляньте освітній серіал (https://www.youtube.com/playlist...), зануртеся через симулятор у звичайні побутові ситуації, перевірте свої знання коректної комунікації, щоб взаємодіяти з повагою до кожної людини. Такі прості кроки допоможуть розвинути чуйність і здатність підтримувати. А це саме те, що зараз зміцнює та об’єднує наше суспільство як ніколи.

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерство цифрової трансформації України у межах комунікаційної кампанії Ти як? Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олена Зеленська.

Він є продовженням розділу «Довідника безбар’єрності» (https://bf.in.ua) – гіда з коректної комунікації, створеного у межах ініціативи першої леді «Без бар'єрів».

Проєкт реалізовано за підтримки Координаційний центр КМУ / Mental Health UA, ГО Безбар'єрність та Visa, яка є учасницею спільноти «Бізнес без бар’єрів».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь