14 Жовтня, 2024 р., 08:14
У Айдарі росіяни обіцяють до 2030 року відремонтувати лікарню – більша частина персоналу звідти виїхала, старі райони Сіверськодонецька залишаться без опалення, 37 БпЛА ворог спрямував по Балці Журавці
13 Жовтня, 2024 р., 17:20
Пілоти 53 окремої механізованоої бригади імені князя Володимира Мономаха завдали точного удару по укріпленому району противника.
13 Жовтня, 2024 р., 16:00
Кожен день твого очікування і вагання продовжую цю війну.Захисти близьких, збережи країну для дітей і внуків – приєднуйся до ЗСУ!
13 Жовтня, 2024 р., 15:55
Протягом вересня поточного року поруч з майданчиками усіх українських атомних електростанцій було зафіксовано прольоти майже 130 російських ударних БпЛА та крилатих ракет, рекордна кількість яких припала на Південноукраїнську АЕС.
13 Жовтня, 2024 р., 15:00
Передчасно народжені малюки або немовлята, які з’явилися на світ з певною фізіологічною патологією, потребують особливого медичного догляду і реабілітації.
13 Жовтня, 2024 р., 14:30
Електронна система охорони здоров'я – це найбільша ІТ-система в Україні, яка зберігає інформацію про здоров'я 35 млн людей. Вона є основою цифрової трансформації медицини.
13 Жовтня, 2024 р., 13:30
Учасникам бойових дій чинне законодавство передбачає надання низки пільг. Серед них, зокрема, і знижки на оплату житлово-комунальних послуг.
13 Жовтня, 2024 р., 12:48
У Києві очільник Луганщини долучився до наради за участі Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, Віцепрем’єра-міністра з відновлення – Міністра розвитку громад та територій Олексія Кулеби та заступника керівника Офісу Президента Віктора Микити.
13 Жовтня, 2024 р., 12:47
Артем Лисогор про ситуацію на Луганщині – 13 жовтня, ранок: