2021 рік

Рішення ВК № 105 від 10.08.2021 Про схвалення проекту рішення Про тимчасову заборону використання та продажу піротехнічних виробів на території Міловської СТГ

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Міловської селищної ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Міловської селищної ради "Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у 2022 році на території Міловської селищної територіальної громади"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення "Про затвердження Положення про оренду майна Міловської селищної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Міловської селищної ради "Про затвердження Правил благоустрою на території Міловської селищної територіальної громади"

Рішення від 08.04.2021 року № 6/10 "Про схвалення проекту рішення “Про затвердження Правил благоустрою на території Міловської селищної територіальної громади”

Рішення від 09.12.2020 року № 1/22 "Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Міловською селищною радою на 2021 рік"

Рішення від 14.04.2020 року № 46/965 "Про затвердження проекту рішення Міловської селищної ради "Про встановлення місцевих податків та зборів, які будуть діяти у 2021 році на території Міловської селищної ради"