U-LEAD "Кроки для спеціалістів"

Дата: 31.01.2023 15:59

❗Робота з ВПО: U-LEAD оголошує новий набір на «Кроки для спеціалістів»

Зробіть ефективнішою роботу з внутрішньо переміщеними особами у вашій громаді та налагоджуйте співпрацю з колегами з інших областей! У цьому вам допоможе нова навчальна програма від U-LEAD.

«Кроки для спеціалістів. Організація роботи з ВПО – 2023» – це шість тижнів онлайн семінарів, тренінгів та практикумів, що створені спеціально для уповноважених осіб органів місцевого самоврядування по роботі з внутрішньо переміщеними особами.

Програма допоможе знайти відповіді, серед іншого, на такі запитання:

🔸Як організувати роботу з внутрішньо переміщеними особами у громаді?

🔸Як покращити координацію діяльності органів влади, гуманітарних організацій, волонтерських штабів, благодійників?

🔸Як визначати потреби внутрішньо переміщених осіб?

🔸Як правильно організувати надання їм послуг?

🔸Як налагодити ефективну комунікацію?

🔸І головне – як використати можливості громади для інтеграції внутрішньо переміщених осіб, а їх людські, професійні, інтелектуальні ресурси для розвитку громади?

У межах навчальної програми учасники отримають актуальні знання щодо правового статусу, забезпечення житлом та працевлаштування ВПО, повноважень та інструментів, що допоможуть ефективно виконувати свої обов’язки, включаючи питання комунікації та взаємодії із ВПО для інтеграції їх в життя громади. Під час онлайн візиту слухачі програми опрацюють практичні кейси, що базуються на реальних робочих ситуаціях, та дізнаються про досвід інших громад, де успішно реалізовані ініціативи з інтеграції внутрішньо переміщених осіб. Окрім того, U-LEAD сподівається, що дана програма дозволить її учасникам встановити контакти та налагодити співпрацю з колегами із інших областей України.

🧐Як взяти участь?

Учасниками програми можуть стати по одному представнику від громади. Це має бути посадова особа місцевого самоврядування – заступник голови громади/керівник відповідного виконавчого органу/спеціаліст, відповідальний за організацію роботи з ВПО.

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку, яка є тут: https://decentralization.gov.ua/news/16053, та до 18:00 9 лютого 2022 року надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши «Назва громади та область».

Заняття розпочнуться 28 лютого 2023 року і триватимуть 6 тижнів.