На Луганщині формується окремий стрілецький батальйон Збройних Сил України

Дата: 08.02.2023 21:53

Фото без описуНові стрілецькі батальйони сформують у кожній області України. Згідно із рішенням керівництва ЗСУ це потрібно для реагування на загрози національній безпеці держави. До батальйону запрошують добровольців.

На службу запрошують чоловіків та жінок від 18 до 55 років. Це мають бути патріотично налаштовані громадяни, які прийняли для себе рішення служити в лавах Збройних сил України. Потрібні і офіцери, і сержанти, і рядові. Також запрошуються й ті, хто не служив. Будуть проводитися навчання та бойові злагодження.

Охочі вступати до окремого стрілецького батальйону Луганської області можуть звертатися до територіальних центрів комплектування. Місцем формування батальйону визначено село Широке Широкінської громади Запорізького району Запорізької області. Дізнатися про вакансії можна також у центрах зайнятості, де представники центрів комплектації надають відповідні консультації.

Нагадаємо, що минулого тижня також стартував набір до підрозділів «Гвардії Наступу». Вона складатиметься з восьми бригад - вони підпорядковуватимуться Національній поліції, Прикордонній службі та Національній гвардії України.

Контакти для звернень:

Сватівський РТЦК та СП, 0505271041