Омбудсман надає перелік контактних телефонів з надання інформації щодо розшуку зниклих безвісти, ДНК-ідентифікації

Дата: 15.02.2023 19:42

Фото без описуЗ метою врегулювання питання щодо проведення ДНК-ідентифікації та отримання інформації щодо перебігу розслідування порушених кримінальних проваджень з розшуку зниклих безвісти та встановлення факту загибелі військовослужбовців в умовах збройного конфлікту та проведення ДНК-ідентифікації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець надає перелік контактних телефонів, за якими можливо дізнатися необхідну інформацію.

Під час низки зустрічей за участю громадських організацій, які опікуються зазначеними вище питаннями, а також враховуючи інформацію, що надходить до Секретаріату Уповноваженого, одним з проблемних питань є процедури, пов’язані з розшуком зниклих безвісти, загиблих та проведення ДНК-ідентифікації.

Питання захисту прав членів родин зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців залишається на контролі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.