"Тиха" акція "Ангели пам'яті"

Дата: 20.02.2023 16:08

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗ 18 по 20 лютого по всій Україні проходить Всеукраїнська «тиха» акція «Ангели памяті», вшановуючи відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України.

Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, результатом якої стало повалення тодішнього злочинного режиму.

У боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу, українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

У 2014 році започаткували символічну традицію поминати загиблих за Україну білими ангелами.

В ці тяжкі дні, мужньо вистоявши рік війни, ми не забуваємо про Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє та вільну Україну. Мешканці Міловської територіальної громади, які були вимушені покинути свої домівки після страшного 24 лютого 2022 року, долучилися до «тихої» акції  і по різним куточкам України замерехтіли Ангели пам’яті, з вірою у перемогу світла над темрявою!

Все буде Україна!

Мілове - це Україна!