365 ДНІВ, ЩО ТРИВАЮТЬ 9 РОКІВ

Дата: 24.02.2023 16:55

Шановні громадяни Міловської громади!

Сьогодні виповнюється рік, від страшного лютневого ранку, коли рф розпочала повномасштабний наступ на територію України.

До 24 лютого 2022 року ми довгі 8 років відчували гнів і ненависть «братського народу». Частково окупована рідна Луганщина є тому приклад.

Рік тому, російська навала кинула всі свої сили, аби знищити українську націю. Закидаючи ракетами, розбивали наші міста та села, вбиваючі мирний український народ.

Сотні тисяч громадян мусили покинути свої домівки, знаходити прихисток в інших регіонах України та інших країнах-побратимів.

Цей лютневий рік показав всьому світові незламний дух українського народу. Ми довели, що нас не підкорити, бо ми є вільна демократична держава. Заради перемоги об’єдналися в одну силу, яка здатна побороти темряву.

Шановні Міловчани! Незважаючи на окупацію нашої громади, ми працюємо і робимо все для наближення нашої перемоги.

Хочу подякувати кожному з вас хто допомагає нашим воїнам та громадянам, що опинилися в скрутному становищі. Дякую всім, хто вірить в нашу Перемогу та вільну Україну!

Слава нашим захисникам, що сьогодні стоять на обороні нашої землі!

Низький уклін і вічна пам'ять землякам, що полягли за рідну Україну, віддали своє життя за нашу свободу.

Слава Україні!

Мілове – це Україна!