20 квітня - День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2023 18:09

20 квітня в Україні і світі відзначають День вдячності волонтерам.  Це свято людей, на чиїх плечах тримається наш світ. Тих, хто робить надзвичайне для наших захисників, переселенців, людей, що перебувають в зонах бойових дій і не тільки – кожного дня, кожної хвилини шукаючи можливості допомогти.

Волонтери ціною власного життя допомагають тисячам громадянам евакуюватись  з місць, які під постійним обстрілом ворога.

Кожен громадянин України сьогодні вдячний волонтерам за їхню стійкість, бажання допомогти навіть в неможливих умовах.

Із нагоди Дня вдячності волонтерам хочу подякувати всім причетним за вашу нелегку працю, за вашу самовідданість, за вашу підтримку! Разом – ми сила!

Слава Україні!

З повагою,

Начальник Міловської

селищної військової адміністрації                                      Ірина БОЛТКОВА