Сьогодні очільниця Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова та її заступник взяли участь в онлайн-зустрічі з Міністром охорони здоров'я Віктором Ляшком.

Дата: 24.04.2023 16:37

Фото без описуФото без опису

Темою обговорення стало формування спроможної мережі лікувальних закладів в Україні.

Захід був організований Асоціацією міст України.

Головний меседж, що наскрізно проходив впродовж наради з Міністром, - медичні заклади мають надавати якісні доступні безкоштовні послуги пацієнтам! Саме для цього формується спроможна мережа лікувальних закладів усіх рівнів, у тому числі екстреної допомоги, первинного, вторинного, третинного рівнів.

До 1 травня відповідні пропозиції подаються обласною військовою адміністрацією до Мінохорониздоров`я, яке до 1 липня має їх вивчити та погодити; в результаті - сформувати загальнодержавну мережу.

Областя, які на сьогоднішній день є тимчасово окупованими, повинні будуть подати свої пропозиції після закінчення воєнного стану.