2 травня відбулась робоча нарада за участі начальника Міловської СВА

Дата: 02.05.2023 11:41

02 травня 2023 року начальник Міловської СВА Ірина Болткова разом з начальником відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг взяли участь у робочій нараді під головуванням заступника голови Луганської облдержадміністрації Катерини Безгинської.

Обговорювалось питання щодо організації роботи із використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

При комунальній установі «Міловський центр соціальних служб Міловської селищної ради» 30 грудня 2021 року було відкрито спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

За рахунок отриманої субвенції з державного бюджету було придбано необхідне обладнання та устаткування для надання у комфортних умовах соціально-психологічної допомоги в денному форматі жінкам, чоловікам та дітям, які опинилися в ситуації насильства.

Відразу після деокупації території Міловської громади, роботу спеціалізованої служби буде відновлено.