Онлайн зустріч з Луганським Регіональним Відділенням Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад

Дата: 12.05.2023 12:36

12 травня 2023 року начальник Міловської СВА Ірина Болткова взяла участь у онлайн зустрічі Луганського Регіонального Відділення Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про діяльність Всеукраїнської Асоціації ОТГ у 2022-2023 роках.
  2. Про діяльність Луганського Регіонального Відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ у 2022-2023 роках.
  3. Презентація інформаційних ресурсів Всеукраїнської Асоціації ОТГ. Діяльність платформ та фахових мереж.

Співпраця з Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад дає можливість брати участь в конкурсах та грантових проектах у різних сферах.

На зустрічі були присутні всі керівники військових адміністрацій Луганської області.