Навчання з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 25.05.2023 10:30

У період з 22 по 23 травня 2023 року згідно з Планом комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області на 2023 рік, проводились заняття в режимі онлайн з функціонального навчання з посадовими особами військових адміністрацій, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В навчанні безпосередньо прийняв участь начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Міловської селищної військової адміністрації.

Основні теми які були розглянуті на заняттях:

- стан техногенної та природної безпеки Луганської області;

- види надзвичайних ситуацій, характерні для регіону;

- проведення оцінки ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на території області;

- повноваження військових адміністрацій, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту;

- основні заходи у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Особливості планування і проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій;

- функції посадової особи місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, яка виконує обов’язки секретаря комісії з питань ТЕБ та НС.