#ЛуганщиніПрисвячую

Дата: 03.06.2023 12:28

Сьогодні нашій любій Луганщині виповнюється 85 років!

Нашу область у її теперішніх межах утворено 3 червня 1938 року. Луганщина з багатим аграрним сектором та потужною промисловістю – перлина Донбасу. Край зі славною історією, самобутньою культурою, щедрою красивою природою, талановитими і працьовитими людьми. Такою нашу Батьківщину знали не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Наша земля - східний край держави, і тут раніше за всіх на Україні встає сонце, освітлюючи своїми променями поля, наші шахти і заводи. Ми віримо в те, що багатство і гідність нашої держави починається на її сході - на нашій Луганщині.

Проте у XXI сторіччі на долю наших сучасників випало випробування війною. Тисячі людей вимушені були залишити свої домівки та улюблену роботу, переїхавши до інших міст. Прийде час, і над всією Луганською областю знов замайорить Державний прапор.

Сьогодні наше завдання – згуртуватися та відбудовувати наш спільний дім! Тільки об'єднавши наші сили і прагнення, ми зможемо домогтися того, щоб Луганщина стала по-справжньому квітучим краєм!

Зі святом рідна Луганщина, з Днем народження!

Бути добру!