Підтримка внутрішньо переміщених осіб має здійснюватися як на центральному, так і на регіональному рівні

Дата: 03.06.2023 20:49

Під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулося засідання Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

▪️Обговорювали питання щодо умов життя й інтеграції у громади внутрішніх переселенців.

▪️За інформацією Мінсоцполітики, станом на 31 травня повністю погашено заборгованість по виплатах допомоги на проживання ВПО.

▪️Також обласні військові адміністрації прозвітували щодо стану створення Координаційно-консультативних центрів у регіонах. Нагадаємо, перший такий центр вже розпочав роботу у Миколаєві.

▪️Крім того, ОВА повідомили про стан підготовки програм з підтримки внутрішньо переміщених осіб.

«Маємо не тільки дотримуватися Стратегії ВПО, але й реагувати на нові виклики. Жоден переселенець не може залишитися без виплат і соціального супроводу», – наголосила Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.