УЧАСТЬ ОЧІЛЬНИЦІ МІЛОВСЬКОЇ ГРОМАДИ У СЕМІНАРІ «ОСВІТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ВІДНОВЛЕННЯ ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ»

Дата: 08.06.2023 16:46

Фото без описуФото без описуФото без опису

8 червня 2023 року, начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова взяла участь у семінарі «Освіта Луганської області: відновлення та реінтеграція» в межах реалізації швейцарсько-українського Проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE), що був організований у місті Київ.

Метою проведення семінару було обговорення стану освітнього процесу на Луганщині під час війни, про забезпечення права на якісну та доступну освіту. Особливу увагу приділено питанню відновленню та організації освітнього процесу після деокупації територій.

Також представники Проєкту DECIDE виступили з наступними темами:

1. Особливості суміщення посад та надання відпусток педагогічним працівникам в 2023 році

2. Функціонування органів управління освітою в умовах правового режиму воєнного стану: нормативні нюанси та їх практична реалізація

3. Цифровізація процесів в освіті

До участі у заході долучились начальники військових адміністрацій Луганської області, керівники органів управління освіти територіальних громад, представники Проєкту DECIDE.