РОЗПОЧАЛА ФУНКЦІОНУВАТИ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ОРГАНІВ ДВС

Дата: 20.06.2023 11:30

Повідомляємо про початок функціонування телефонної «гарячої лінії» органів державної виконавчої служби (з 20.06.2023 — в тестовому режимі, з 30.06.2023 — в повноцінному режимі).

Прийом дзвінків від заявників буде здійснюватися за єдиним номером телефону 0 800 356 917 згідно з таким графіком роботи: з 08:00 до 17:00 (понеділок – четвер) та з 08:00 до 15:45 (п’ятниця). Дзвінки для заявників будуть безкоштовними і можуть бути здійснені як з мобільного, так і зі стаціонарного телефону.

Наказом Міністерства юстиції України від 01.06.2023 № 1325/7 організацію роботи телефонної «гарячої лінії» покладено на Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, яке фактично здійснює свою діяльність за адресою: м. Львів, пл. Маркіяна Шашкевича, 1 та м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Звертаємо увагу, що прийом, розгляд та надання відповідей на звернення, які будуть надходити на телефонну «гарячу лінію», буде здійснюватися виключно засобами телефонного зв’язку.

Проєкт реалізовано за технічної підтримки європейських партнерів Проєкту ЄС «Право-Justice».