Оздоровлення 2023

Дата: 21.06.2023 11:33

З метою організації повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, зміцнення здоров’я дитячого населення Міловської селищної територіальної громади шляхом удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення державних гарантій щодо доступності та якості оздоровчих та відпочинкових послуг, Міловська селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області пропонує внутрішньо переміщеним особам Міловської селищної ради, які проживають на підконтрольній території України, повідомити про бажання оздоровити своїх дітей, заповнивши дану анкету. Звертаємо увагу, що згідно постанови № 462 від 09.05.2023, проїзд дітей до/з обраних дитячих закладів оздоровлення і відпочинку здійснюється за сприянням структурних підрозділів за кошти батьків (осіб, які їх замінюють) і за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством, або самостійно разом з батьками чи іншими законними представниками.

Форма за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrFg2lURTenVS0ENM0GtSogIFaMp4WKunAF_KZ49xBMFL_Vg/viewform?fbclid=IwAR0q7p4N44zAtIPBC54d8WwrDBaH8pJuE9nozjzr5Cf2yGmwxccp0hE7keA