МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 26.06.2023 12:46

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

• 22 червня 2023 року за сприяння Луганської обласної організації Товариства Червоного Христа України Міловська громада отримала 6 дизельних генераторів різної потужності, які будуть задіяні на об’єктах критичної інфраструктури після деокупації громади для усунення надзвичайних ситуацій
  • Проводились перемовини з постачальником, щодо придбання матеріальних цінностей для місцевого матеріального резерву для запобігання виникненню і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Міловської селищної територіальної громади. Опрацьовано перелік та вартість номенклатури місцевого матеріального резерву Міловської СВА, а також перелік і вартість необхідних матеріальних цінностей номенклатури матеріального резерву, що потребують першочергових закупівель.
  • Постійно ведеться робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)  на  основі інформаційних повідомлень, що надійшли на Портал «Дія».
  • Протягом минулого тижня працівники військової адміністрації взяли участь у низці нарад, семінарах та вебінарах з метою підвищення професійної компетенції:

- нарада під головуванням заступника начальника обласної військової адміністрації Катерини Безгинської щодо захисту прав дітей в умовах воєнного конфлікту;

- панельна дискусія “Стале інклюзивне відновлення: розвиток спроможності громад для задоволення місцевих потреб”;

-  2 денний онлайн тренінг «Органічний модуль» - Законодавство України у сфері органічного виробництва;

- семінар «Консультація С. Яцковського з громадами Луганської області з кадрових питань»;

- в рамках самоосвіти прослухано курси: «Як взаємодіяти з громадськістю для кращого врядування»;

- вебінар «Вимірювання ефективності закупівель та оцінка якості»;

-  освітній серіал «Доступ до публічної інформації» з отриманням сертифікату;

- онлайн-зустріч з представниками Програми EGAP стосовно роботи сайтів та чат-боту на платформі СВОЇ;

- вебінар “Планування закупівель: визначення потреб та дослідження ринку”;

-  участь в інформаційній сесії на тему «Відкриття власного бізнесу ВПО: державна та міжнародна підтримка» Міжміської робочої групи на тему  «Платформа Міжміської робочої групи, як інструмент ефективної комунікації між владою та бізнесом, спрямованої на покращення бізнес-клімату громади»;

- тренінг «Оцінка пошкоджень підприємств»;

-тренінг "Взаємодія для громад: принципи та практики ефективних зовнішніх комунікацій";

- участь у черговому засіданні Міжміської робочої групи з покращення місцевого бізнес-клімату, яке впроваджується ГО "Електронна Республіка" за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" «Платформа Міжміської робочої групи, як інструмент ефективної комунікації між владою та бізнесом, спрямованої на покращення бізнес-клімату громади».

• Проведена консультативна робота з громадянами:

- щодо реалізації пілотного проекту «гроші ходять за дитиною» - 5 осіб;

- щодо оформлення щомісячної адресної матеріальної допомоги для покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг учасникам УБД – 2 особи;

- оформлення міжнародної грошової допомоги CARE – 6 осіб;

- забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України – 2 консультації;

- пільг для дітей учасників бойових дій- 1 консультація;

- консультації щодо внесення інформації до Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна – 5 осіб.

• Проведено апаратну нараду з поточних питань: щодо виконавської дисципліни; надання консультативних послуг громадянам; співпраця з міжнародними організаціями на громадськими організаціями щодо надання допомоги з відновлення громади після деокупації.

На всі звернення та питання, працівники військової адміністрації оперативно реагували та надали якісну інформацію.

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100086575502176