1184 українських дітей росіяни незаконно передали під «опіку»

Дата: 30.06.2023 10:38

Російська влада незаконно передала під «попередню опіку» 1184 дітей, депортованих з українських тимчасово окупованих територій. Це втричі більше, ніж окупанти заявляли публічно. Про це повідомляє Українська правда.

Наприкінці 2022 року уповноважена з прав дитини в росії марія львова-бєлова зазначила, що в сім’ї було влаштовано 380 дітей, вивезених з України.

Однак згідно зі звітом уряду Ростовської області за 2022 рік, під попередню опіку передали 1184 дітей, які прибули «без законних представників із територій Донбасу та України».

У цю цифру можуть входити діти-сироти, які жили в дитбудинках на тимчасово окупованих територіях або втратили батьків під час війни.

Наведені дані ще раз вказують на масштаби російських злочинів.

Незаконне передання під опіку – кричущий злочин проти українських дітей.