Сьогодні в Україні відзначають День родини.
Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня щорічне і встановлено на 8 липня.
Нехай цей день нагадає нам всім про важливість родини в нашому житті.
Родина — найбільший скарб і найвища людська цінність. Вона дає прихисток та підтримку, дарує щастя материнства і батьківства, формує характер та життєві орієнтири.
Родина, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій. Моральні якості закладаються саме в сім'ї, а з сім'ї передається в родину. так як сім'я є невід'ємною складовою родини. У ній дитині з народження прищеплюються відповідальність, порядність і любов до Батьківщини.
У складні часи агресії проти України ми всі також маємо бути як одна велика, дружня, надійна родина, захищати рідних, оселю та свій край від посягань.
Віримо, що наша Українська родина невдовзі здобуде перемогу над ворогом і люди повернуться до своїх домівок та звичного життя у колі рідних!
Тож нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами і здобути мир та процвітання нашій країні!
Доземний уклін батькам, які виховали патріотів України, Героїв Революції гідності, мужніх захисників Вітчизни.
Ми всі – велика Українська родина!