Участь начальника Міловської громади в конференції

Дата: 20.07.2023 21:12

Сьогодні, 20 липня 2023 року начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою Міловської селищної військової адміністрації взяли участь в конференції Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Веб-семінар стосувався налагодження роботи в реєстрі пошкодженого та знищеного майна (РПЗМ) з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення».

Основні питання, що розглядалися під час конференції це оновлення функціоналу РПЗМ для користувачів з роллю «Комісія з питань компенсації КПК». Також були надані чіткі відповіді на питання, які найчастіше виникають при роботі в реєстрі пошкодженого та знищеного майна.

До конференції долучались очільники громад з різних областей України.