З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2023 10:21

Україна вдруге відзначає День української державності.
Це українське свято сприяє відновленню історичної справедливості та захисту національних інтересів нашої Держави. Адже в нинішній загарбницькій війні росії проти України саме спотворення історичних фактів є одним із видів зброї, яку використовує ворог у своїй підступній агресії.
   Сьогодні ми знову творимо історію, захищаючи нашу Державу, наш історичний вибір і наше життя від російських загарбників. А тисячолітня традиція української державності дає нам наснаги боротися до Перемоги.
   Сьогодні вшановуємо всіх, хто доклав зусиль, аби Україна відбулася як держава, що має міжнародне визнання й підтримку і живе в системі європейських цінностей.
   Ми єдині як ніколи! Разом працювати на Перемогу – найважливіше завдання, яке ми спільними зусиллями обов’язково виконаємо.
   Бажаю мирного неба, міцної держави і непохитної волі до перемоги! Зичу міцного здоров’я, щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам.
   Вистоїмо. Переможемо. Відбудуємо країну.
   Слава Україні!

З повагою,