УЧАСТЬ ОЧІЛЬНИЦІ МІЛОВСЬКОЇ ГРОМАДИ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2023 16:29

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНачальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова разом з працівниками військової адміністрації взяли участь у заходах, що були присвячені до Дня Української Державності, які проходили 27 липня 2023 року у м. Дніпро.

Україна вдруге відзначає це свято, що символізує єдність та незламність українського народу.

Урочистості проходили в теплій атмосфері в колі великої родини Луганщини. Де зібралось чимало наших земляків, які були вимушені покинути свої рідні домівки.

На заході можна було відвідати декілька локацій, однією з яких була фотовиставка «Врятовані улюбленці!». Міловська громада теж представила фото колаж з домашніми улюбленцями, яких не покинули господарі.

До привітань долучились творчі колективи з Луганщини та Дніпровщини, заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, запалювали піснями виконавці Ян Костирко та Е.К.А.