Міністерство внутрішніх справ системно працює над розробкою комплексу проектів під назвою «Безпекове середовище»

Дата: 31.07.2023 21:10

Фото без описуФото без опису

Комплекс проектів «Безпекове середовище» є важливою складовою майбутньої Української доктрини, яку раніше анонсував Президент України Володимир Зеленський. Вже зараз органи системи МВС активно працюють, щоб гарантувати безпеку нашим громадянам як під час війни, так і у післявоєнний період.

Частина ініціатив, які входять до цього портфеля, вже були представлені громадськості. Це, зокрема проекти, які спрямовані на:

• Гуманітарне розмінування.
  • Реінтеграцію ветеранів.
  • Контроль за обігом зброї.
  • Протидію домашньому насильству.
  • Покращення системи моніторингу безпеки.

Єдність суспільства та держави в реалізації цих ініціатив є одним із визначальних факторів успішної трансформації України у провідну європейську безпечну країну.