Зручні державні послуги в кожному куточку України

Дата: 03.08.2023 11:30

Державні сервіси мають бути доступними в будь-яких життєвих обставинах. Щоб кожен українець міг користуватися держпослугами,  Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за сприяння  Мінцифри передали громадам 30 кейсів «Мобільний адміністратор». Їх відправлять на Дніпропетровщину, Київщину, Миколаївщину, Полтавщину, Сумщину, Харківщину та Чернігівщину.

❓ Як вони працюють
Сервіс «Мобільний адміністратор» — це портативний кейс, призначений для обслуговування громадян за місцем їхнього перебування, без відвідування держустанов.

У ньому міститься
💼 ноутбук зі встановленим ліцензійним програмним забезпеченням
💼 портативний принтер
💼 ручний сканер
💼 зчитувач ID-карток
💼 відеокамера
💼 мобільнй 4G / 3G + Wi-Fi-роутер тощо

Сервіс особливо важливий для людей старшого віку, осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, а також мешканців громад, де приміщення ЦНАП зазнали пошкоджень чи руйнувань.

Працюємо, щоб державні сервіси завжди були поруч 🫂

Мобільні кейси  були закуплені і доставлені громадам у межах роєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery), який впроваджує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.