Постраждалий від війни мікробізнес і підприємці з-поміж ВПО можуть отримати грантову допомогу

Дата: 05.08.2023 18:07

Міжнародна гуманітарна організація Help – Hilfe zur Selbsthilfe надає грантову допомогу підприємцям з-поміж ВПО, а також мікробізнесу, який постраждав від військової агресії. Про це організація інформує на своїй інтернет-сторінці.

▪️Хто може взяти участь у програмі?

Подати заявку можуть постраждалі від військової агресії підприємці з Києва та Київської, Житомирської, Чернігівської областей. А також – підприємці з-поміж ВПО (за наявності довідки), які переїхали до Києва та Київської області.

Важливо! Перевагу у відборі матимуть:

- жінки-підприємиці, зокрема ті, які стали головою сім’ї у зв’язку з військовою службою чоловіка, його пораненням, перебуванням у полоні чи загибеллю;

- домогосподарства з дітьми, літніми людьми та людьми з інвалідністю.

▪️На які цілі надаватиметься грантова підтримка?

Програма розроблена для підтримки крафтових (наприклад, столярство, бджільництво, виготовлення прикрас) і сервісних (прибирання та догляд за будинками, ландшафтні послуги, персональні тренування тощо) бізнесів.

▪️Який розмір грантів?

У межах проєкту планується виділити 325 грантів вартістю до 2700 євро у національній валюті України.

▪️На що можна буде використати отримані кошти?

Грошова підтримка надається на закупівлю обладнання та матеріалів.

▪️Як взяти участь?

Для цього необхідно заповнити гугл-форму. Прийом заявок триватиме до 15 серпня 2023