УЧАСТЬ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СВА ІРИНИ БОЛТКОВОЇ У СЕМІНАРІ «СТРАТЕГІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»
3-4 серпня 2023 року у місті Київ відбувся семінар «Стратегічні комунікації для органів місцевого самоврядування» за організації Фонду «Партнерство за сильну Україну». Начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова разом з працівниками військової адміністрації прийняли участь у дводенному заході.
Семінар був направлений на аудиторію органів місцевого самоврядування з ТОТ і деокупованих територій, а також представників Криму, з метою посилення спроможності органів місцевого самоврядування у сфері стратегічних комунікацій та сприяння координації в питаннях стратегічних комунікацій між центральними та місцевими органами.
Проведення заходу відбувалось у форматі тренінгу. Першого дня семінару, представник Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій, заступник Міністра культури, директор Центру стратегічних комунікацій, представник ЗСУ з питань стратегічних комунікацій та в.о. керівника Центру протидії дезінформації розповіли про важливість єдиного голосу регіонів та його вплив на загальний ефект, показавши на практиках важливість роботи стратегічних комунікацій.
Другий день складався з двох напрямків. Перший – представлення досвіду комунікацій від представників тимчасово окупованих та деокупованих територій. Що було зроблено; на яких етапах виникали труднощі; поради громадам, які ще перебувають в окупації.
Друга частина – робота в групах, розроблення плану стратегічних комунікацій для громади. Презентація та поради тренерів семінару.
Протягом всього заходу учасники мали змогу задати питання експертам або поділитися досвідом на власному прикладі.