Результати єВідновлення за 10 днів. Скільки українців подало заяву про компенсацію зруйнованого житла

Дата: 12.08.2023 19:17

Фото без описуФото без описуФото без опису

1 серпня послуга єВідновлення стала доступною для власників знищеного майна. Українці за кілька кліків можуть податися на отримання компенсації за зруйноване житло. З моменту запуску надійшло 1400 заяв від громадян, 60% з них стосуються квартир.

Більше статистики переглядайте на інфографіці ☝🏻

Наступний крок — розгляд заяв житловою комісією при органах місцевого самоврядування. Вони почнуть свою роботу 15 серпня. Далі українці отримають житловий сертифікат для придбання нової квартири, будинку чи іншого житлового приміщення.

📲 Якщо ваше майно постраждало від російської агресії, дізнавайтеся деталі щодо відшкодування на зручному сайті

Не дамо ворогу знищити майбутнє 🇺🇦

Послугу компенсації за зруйноване майно розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.